Jedlý papír na dort - Verze pro tisk

Tisk na jedlý papír

Na těchto stránkách naleznete mnoho informací o jedlém papíru. Jedlý papír se nejčastěji používá na dorty. Velice snadno a rychle vytvoříte dort, který oslavence překvapí. Na jedlý papír lze natisknout prakticky cokoli. Ať je to fotografie oslavence, svatební fotografie, fotografie zvířecího miláčka, nebo třeba dětská kresba, omalovánky apod. Jedlým papírem lze na dortu dosáhnout mnoha různých efektů - třeba darovat někomu vysněné auto bez vynaložení milionů, stejně tak někoho obdarovat dortem s milionem dolarů z jedlého papíru. Lze udělat na dort ve tvaru lahve jedlou etiketu. Na dortu pak také můžete mít obrázek někoho, komu zrovna oslavenec fandí. Dnes jsou populární třeba dorty s celebritami jako Hannah Montana, Lady Gaga, z našich třeba Ewa Farna, Lucie Bílá, z filmů třeba Avatar, Transformers, Kunf Fu Panda, z dětských hrdinů třeba (znovu) Šmoulové, Bakugani, Gumídci, lokomotiva Tomáš, Super Mini, Angelina balerína, Harry Potter atd.

Příklady dortů a příklady použití naleznete ve fotogalerii dortů s jedlým papírem. S použitím chocotransferu lze také fotografii či obrázek přenést na čokoládu. Dárková čokoláda s obrázkem oslavence - to je také zajímavý tip na dárek.

Další podrobné informace o jedlém papíru a o možnostech jeho použití najdete na další stránce - Jedlý papír Nebo si jedlý papír můžete rovnou objednat na stránce s objednávkou jedlého papíru.